Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
FORD
Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD se zárukou kvality.

FORD Počet produktů: 203

Podkategorie

 • TRACTOR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD TRACTOR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD TRACTOR se zárukou kvality.
 • CARGO TRUCK
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD CARGO TRUCK. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD CARGO TRUCK se zárukou kvality.
 • MARINE
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD MARINE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD MARINE se zárukou kvality.
 • INDUSTRIAL
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD INDUSTRIAL. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD INDUSTRIAL se zárukou kvality.
 • AGRICULTURAL
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD AGRICULTURAL. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD AGRICULTURAL se zárukou kvality.
 • EXPLORER
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD EXPLORER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD EXPLORER se zárukou kvality.
 • F SERIES
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD F SERIES. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD F SERIES se zárukou kvality.
 • FIESTA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD FIESTA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD FIESTA se zárukou kvality.
 • COURIER
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD COURIER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD COURIER se zárukou kvality.
 • FOCUS
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD FOCUS. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD FOCUS se zárukou kvality.
 • C-MAX
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD C-MAX. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD C-MAX se zárukou kvality.
 • MUSTANG
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD MUSTANG. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD MUSTANG se zárukou kvality.
 • PASSENGER
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD PASSENGER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD PASSENGER se zárukou kvality.
 • EVEREST
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD EVEREST. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD EVEREST se zárukou kvality.
 • RANGER
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD RANGER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD RANGER se zárukou kvality.
 • GALAXY
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD GALAXY. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD GALAXY se zárukou kvality.
 • MONDEO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD MONDEO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD MONDEO se zárukou kvality.
 • S-MAX
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD S-MAX. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD S-MAX se zárukou kvality.
 • GRAND C-MAX
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD GRAND C-MAX. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD GRAND C-MAX se zárukou kvality.
 • KUGA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD KUGA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD KUGA se zárukou kvality.
 • TAURUS
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD TAURUS. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD TAURUS se zárukou kvality.
 • ESCAPE
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD ESCAPE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD ESCAPE se zárukou kvality.
 • FUSION
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD FUSION. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD FUSION se zárukou kvality.
 • TRANSIT
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD TRANSIT. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD TRANSIT se zárukou kvality.
 • TOURNEO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD TOURNEO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD TOURNEO se zárukou kvality.
 • MAVERICK
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD MAVERICK. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD MAVERICK se zárukou kvality.
 • B-MAX
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD B-MAX. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD B-MAX se zárukou kvality.
 • KA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FORD KA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FORD KA se zárukou kvality.
 • Rychlý náhled
  16 553 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 3.2 d / 147kW TDCi, RWD, Powerstroke, Duratorq. Číslo dílu turbodmychadla 812971-5006S s OE číslem BK3Q6K682RC.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  12 848 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 3.2 d / 147kW SAFA, SAFB, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 779366-5001S s OE číslem 8C166K682AB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  15 671 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 3.2 d / 147kW SAFA, SAFB, TDCi, RWD. Číslo dílu turbodmychadla 773098-5008S s OE číslem 7C166K682AC.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 3.0 p / 205kW SI6T, MK 6, VI, Turbo. Číslo dílu turbodmychadla 5316-988-0015 s OE číslem 7G9N6K682AE.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  11 314 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.5 d / 85kW 4ED, DI, OHV. Číslo dílu turbodmychadla 5304-988-0017 s OE číslem 984F6K682AF.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  10 628 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.5 d / 74kW 4D, 4E, 4G, TD, DI, TDI, OHV, SOHC. Číslo dílu turbodmychadla 5304-988-0001 s OE číslem 914F6K682AG.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  12 848 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.5 d / 63kW 4GA, 4GB, 4GC, 4GD, 4GE, 4GF, E_ ,TD. Číslo dílu turbodmychadla 5304-988-0006 s OE číslem 954F6K682A.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.5 d / 55 - 63kW 4GA, 4GB, 4GC, 4GD, 4GE, 4GF, E_ ,TD. Číslo dílu turbodmychadla 5304-988-0008 s OE číslem 974F6K682AG.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  12 848 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.5 d York. Číslo dílu turbodmychadla 452213-5005S s OE číslem 954T6K682AA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  18 410 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 96kW Puma, Otosan. Číslo dílu turbodmychadla 5303-988-0096 s OE číslem 4C1O6K682AA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  18 410 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 90kW Puma. Číslo dílu turbodmychadla 5303-988-0083 s OE číslem 1C1O6K682AA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  11 392 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 88kW D4FA, DI, RWD. Číslo dílu turbodmychadla 49135-06025 s OE číslem YC1Q6K682CD.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  10 393 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 74kW PUMA, TDCi, 4x4, RWD. Číslo dílu turbodmychadla 49S31-05403 s OE číslem 6C1Q6K682DC.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 55 - 92kW D2F, D4F, DOFA, F4F, FXFA, DI, TDDi. Číslo dílu turbodmychadla 49S35-06037 s OE číslem 3C1Q6K682FB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 55 - 92kW D2F, D4F, DOFA, F4F, FXFA, DI, TDDi. Číslo dílu turbodmychadla 49S35-06017 s OE číslem 3C1Q6K682EB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  11 098 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 55 - 92kW D2F, D4F, DOFA, F4F, FXFA, DI, TDDi. Číslo dílu turbodmychadla 49135-06037 s OE číslem 3C1Q6K682FB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 103kW H9FB, H9FD, TDCi, 4x4, RWD. Číslo dílu turbodmychadla 752610-5032S s OE číslem 6C1Q6K682FA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  13 289 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 103kW H9FB, H9FD, TDCi, 4x4, RWD. Číslo dílu turbodmychadla 752610-5013S s OE číslem 6C1Q6K682E.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d / 101kW DURATORQ, H9FA, FA, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 49377-00510 s OE číslem 4C1Q6K682BD.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  12 848 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d. Číslo dílu turbodmychadla 49135-06117 s OE číslem 3U1Q6K682BB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  12 848 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.4 d. Číslo dílu turbodmychadla 49135-06117 s OE číslem 3U1Q6K682BB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 96kW QWFA, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 753519-5009S s OE číslem 6C1Q6K682BE.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 85 - 103kW Duratorq, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 767933-5015S s OE číslem 8C1Q6K682BB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  13 730 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 85kW SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE, TDCI, Tourneo. Číslo dílu turbodmychadla 769674-5006S s OE číslem 9684849580.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  12 743 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 74 - 114kW DURATORQ, MK VIII, Custom, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 786880-5012S s OE číslem BK2Q6K682HA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 63 - 85kW PUMA, QVFA, P8FA, P8FB, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 49S31-05313 s OE číslem 6C1Q6K682CC.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 114kW CVRA, CVRB, CVRC, TDCI, RWD. Číslo dílu turbodmychadla 787556-5022S s OE číslem BK3Q6K682PC.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  13 730 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.2 d / 114kW DURATORQ, MK VIII, Custom, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 786880-5021S s OE číslem BK2Q6K682GA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 92kW. Číslo dílu turbodmychadla 728680-5020S s OE číslem 4S7Q6K682EN.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 92kW FIFA, FA, FB, FC, FD, FM, FN, FS, FZ, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 714467-5015S s OE číslem 3S7Q6K682AJ.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  18 410 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 77 - 125kW EcoBlue. Číslo dílu turbodmychadla 838452-5002S s OE číslem GK3Q6K682AB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  13 109 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 77 - 125kW EcoBlue. Číslo dílu turbodmychadla 838417-5002S s OE číslem GK2Q6K682BB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 63 - 74kW ABFA, F3FA, FA, FB, FC, FD, FM, FN, FS, FZ, DI. Číslo dílu turbodmychadla 802419-5004S s OE číslem 1C1Q6K682DB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 63kW F3FA, FA, FB, FC, FD, FM, FN, FS, FZ, DI. Číslo dílu turbodmychadla 802419-5005S s OE číslem 2C1Q6K682BA.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 2.0 d / 55kW D3FA, FA, FB, FC, FD, FM, FN, FS, FZ, DI. Číslo dílu turbodmychadla 802419-5003S s OE číslem 1C1Q6K682EB.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Rychlý náhled
  16 597 Kč Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Repasované turbodmychadlo pro vozidla Ford Transit s motory 1.8 d / 81kW RWPA, RWPC, RWPD, Connect, P65_, P70_, P80_, TDCi. Číslo dílu turbodmychadla 758532-5019S s OE číslem 6G9Q6K682A.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

Zobrazeno 1 – 36 z 203 položek