MITSUBISHI FUSO
Nabízíme turbodmychadla pro vozy MITSUBISHI FUSO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro MITSUBISHI FUSO se zárukou kvality.

MITSUBISHI FUSO Počet produktů: 12

Podkategorie

  • FIGHTER
    Nabízíme turbodmychadla pro vozy MITSUBISHI FUSO FIGHTER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro MITSUBISHI FUSO FIGHTER se zárukou kvality.
  • TRUCK/BUS
    Nabízíme turbodmychadla pro vozy MITSUBISHI FUSO TRUCK/BUS. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro MITSUBISHI FUSO TRUCK/BUS se zárukou kvality.
  • CANTER
    Nabízíme turbodmychadla pro vozy MITSUBISHI FUSO CANTER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro MITSUBISHI FUSO CANTER se zárukou kvality.
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek