Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
NISSAN
Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN se zárukou kvality.

NISSAN Počet produktů: 87

Podkategorie

 • TRUCK/BUS
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN TRUCK/BUS. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN TRUCK/BUS se zárukou kvality.
 • INDUSTRIAL
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN INDUSTRIAL. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN INDUSTRIAL se zárukou kvality.
 • CABSTAR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN CABSTAR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN CABSTAR se zárukou kvality.
 • JUKE
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN JUKE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN JUKE se zárukou kvality.
 • NAVARA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN NAVARA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN NAVARA se zárukou kvality.
 • MURANO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN MURANO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN MURANO se zárukou kvality.
 • NV350
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN NV350. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN NV350 se zárukou kvality.
 • PATHFINDER
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN PATHFINDER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN PATHFINDER se zárukou kvality.
 • PATROL
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN PATROL. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN PATROL se zárukou kvality.
 • ALMERA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN ALMERA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN ALMERA se zárukou kvality.
 • PULSAR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN PULSAR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN PULSAR se zárukou kvality.
 • TERRANO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN TERRANO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN TERRANO se zárukou kvality.
 • X-TRAIL
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN X-TRAIL. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN X-TRAIL se zárukou kvality.
 • QASHQAI
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN QASHQAI. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN QASHQAI se zárukou kvality.
 • NOTE
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN NOTE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN NOTE se zárukou kvality.
 • INTERSTAR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN INTERSTAR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN INTERSTAR se zárukou kvality.
 • NV400
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN NV400. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN NV400 se zárukou kvality.
 • PRIMERA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN PRIMERA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN PRIMERA se zárukou kvality.
 • ATLEON
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN ATLEON. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN ATLEON se zárukou kvality.
 • TRADE
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN TRADE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN TRADE se zárukou kvality.
 • TIIDA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN TIIDA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN TIIDA se zárukou kvality.
 • KUBISTAR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN KUBISTAR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN KUBISTAR se zárukou kvality.
 • MICRA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN MICRA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN MICRA se zárukou kvality.
 • PRIMASTAR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy NISSAN PRIMASTAR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro NISSAN PRIMASTAR se zárukou kvality.
Zobrazeno 1 – 36 z 87 položek