Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
FIAT
Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT se zárukou kvality.

FIAT Počet produktů: 115

Podkategorie

 • TRACTOR
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT TRACTOR. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT TRACTOR se zárukou kvality.
 • 500L
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT 500L. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT 500L se zárukou kvality.
 • PUNTO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT PUNTO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT PUNTO se zárukou kvality.
 • 500
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT 500. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT 500 se zárukou kvality.
 • CROMA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT CROMA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT CROMA se zárukou kvality.
 • BRAVO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT BRAVO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT BRAVO se zárukou kvality.
 • IDEA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT IDEA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT IDEA se zárukou kvality.
 • PANDA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT PANDA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT PANDA se zárukou kvality.
 • SCUDO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT SCUDO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT SCUDO se zárukou kvality.
 • DUCATO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT DUCATO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT DUCATO se zárukou kvality.
 • ULYSSE
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT ULYSSE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT ULYSSE se zárukou kvality.
 • SEDICI
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT SEDICI. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT SEDICI se zárukou kvality.
 • DOBLO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT DOBLO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT DOBLO se zárukou kvality.
 • BRAVA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT BRAVA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT BRAVA se zárukou kvality.
 • STILO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT STILO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT STILO se zárukou kvality.
 • MAREA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT MAREA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT MAREA se zárukou kvality.
 • LYBRA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT LYBRA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT LYBRA se zárukou kvality.
 • FREEMONT
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT FREEMONT. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT FREEMONT se zárukou kvality.
 • LINEA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT LINEA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT LINEA se zárukou kvality.
 • GRANDE PUNTO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT GRANDE PUNTO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT GRANDE PUNTO se zárukou kvality.
 • RITMO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT RITMO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT RITMO se zárukou kvality.
 • MULTIPLA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT MULTIPLA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT MULTIPLA se zárukou kvality.
 • PALIO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT PALIO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT PALIO se zárukou kvality.
 • STRADA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy FIAT STRADA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro FIAT STRADA se zárukou kvality.
Zobrazeno 1 – 36 z 115 položek