Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
SMART
Nabízíme turbodmychadla pro vozy SMART. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro SMART se zárukou kvality.

SMART Počet produktů: 34

Podkategorie

  • CITY COUPE
    Nabízíme turbodmychadla pro vozy SMART CITY COUPE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro SMART CITY COUPE se zárukou kvality.
  • CROSSBLADE
    Nabízíme turbodmychadla pro vozy SMART CROSSBLADE. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro SMART CROSSBLADE se zárukou kvality.
  • ROADSTER
    Nabízíme turbodmychadla pro vozy SMART ROADSTER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro SMART ROADSTER se zárukou kvality.
Zobrazeno 1 – 34 z 34 položek