Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
ŠKODA
Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA se zárukou kvality.

ŠKODA Počet produktů: 108

Podkategorie

 • FABIA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA FABIA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA FABIA se zárukou kvality.
 • OCTAVIA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA OCTAVIA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA OCTAVIA se zárukou kvality.
 • SUPERB
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA SUPERB. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA SUPERB se zárukou kvality.
 • YETI
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA YETI. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA YETI se zárukou kvality.
 • RAPID
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA RAPID. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA RAPID se zárukou kvality.
 • ROOMSTER
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy ŠKODA ROOMSTER. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro ŠKODA ROOMSTER se zárukou kvality.
Zobrazeno 1 – 36 z 108 položek