Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
OPEL
Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL se zárukou kvality.

OPEL Počet produktů: 79

Podkategorie

 • FRONTERA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL FRONTERA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL FRONTERA se zárukou kvality.
 • ANTARA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL ANTARA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL ANTARA se zárukou kvality.
 • ASTRA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL ASTRA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL ASTRA se zárukou kvality.
 • COMBO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL COMBO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL COMBO se zárukou kvality.
 • CORSA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL CORSA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL CORSA se zárukou kvality.
 • ADAM
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL ADAM. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL ADAM se zárukou kvality.
 • INSIGNIA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL INSIGNIA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL INSIGNIA se zárukou kvality.
 • MERIVA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL MERIVA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL MERIVA se zárukou kvality.
 • MOVANO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL MOVANO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL MOVANO se zárukou kvality.
 • OMEGA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL OMEGA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL OMEGA se zárukou kvality.
 • SIGNUM
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL SIGNUM. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL SIGNUM se zárukou kvality.
 • VECTRA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL VECTRA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL VECTRA se zárukou kvality.
 • VIVARO
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL VIVARO. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL VIVARO se zárukou kvality.
 • ZAFIRA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL ZAFIRA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL ZAFIRA se zárukou kvality.
 • CASCADA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL CASCADA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL CASCADA se zárukou kvality.
 • AGILA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL AGILA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL AGILA se zárukou kvality.
 • TIGRA
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL TIGRA. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL TIGRA se zárukou kvality.
 • VX220
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy OPEL VX220. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro OPEL VX220 se zárukou kvality.
Zobrazeno 1 – 36 z 79 položek