Filtry

Objem motoru:
Výkon motoru v kW:
Rok výroby:
BMW
Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW se zárukou kvality.

BMW Počet produktů: 250

Podkategorie

 • 1 SERIES
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 1 SERIES. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 1 SERIES se zárukou kvality.
 • 330
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 330. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 330 se zárukou kvality.
 • 118
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 118. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 118 se zárukou kvality.
 • 318
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 318. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 318 se zárukou kvality.
 • 550 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 550 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 550 I se zárukou kvality.
 • 530
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 530. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 530 se zárukou kvality.
 • 535 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 535 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 535 D se zárukou kvality.
 • 535
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 535. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 535 se zárukou kvality.
 • 535 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 535 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 535 I se zárukou kvality.
 • 760 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 760 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 760 I se zárukou kvality.
 • 745
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 745. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 745 se zárukou kvality.
 • 740
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 740. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 740 se zárukou kvality.
 • 730
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 730. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 730 se zárukou kvality.
 • M3
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW M3. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW M3 se zárukou kvality.
 • M4
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW M4. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW M4 se zárukou kvality.
 • M5
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW M5. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW M5 se zárukou kvality.
 • 123
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 123. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 123 se zárukou kvality.
 • X1
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW X1. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW X1 se zárukou kvality.
 • 220 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 220 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 220 I se zárukou kvality.
 • 225 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 225 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 225 I se zárukou kvality.
 • 320 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 320 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 320 I se zárukou kvality.
 • 330 E
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 330 E. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 330 E se zárukou kvality.
 • 330 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 330 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 330 I se zárukou kvality.
 • 420 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 420 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 420 I se zárukou kvality.
 • 430 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 430 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 430 I se zárukou kvality.
 • 530 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 530 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 530 I se zárukou kvality.
 • 730 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 730 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 730 I se zárukou kvality.
 • 135 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 135 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 135 I se zárukou kvality.
 • 335 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 335 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 335 I se zárukou kvality.
 • 335 XI
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 335 XI. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 335 XI se zárukou kvality.
 • 435 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 435 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 435 I se zárukou kvality.
 • 635 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 635 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 635 I se zárukou kvality.
 • X3
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW X3. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW X3 se zárukou kvality.
 • 120 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 120 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 120 D se zárukou kvality.
 • 220 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 220 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 220 D se zárukou kvality.
 • 320 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 320 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 320 D se zárukou kvality.
 • 520 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 520 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 520 D se zárukou kvality.
 • 518 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 518 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 518 D se zárukou kvality.
 • X4
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW X4. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW X4 se zárukou kvality.
 • X5
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW X5. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW X5 se zárukou kvality.
 • X6
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW X6. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW X6 se zárukou kvality.
 • 650 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 650 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 650 I se zárukou kvality.
 • 750 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 750 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 750 I se zárukou kvality.
 • 750 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 750 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 750 D se zárukou kvality.
 • 335
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 335. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 335 se zárukou kvality.
 • 635
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 635. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 635 se zárukou kvality.
 • M1
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW M1. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW M1 se zárukou kvality.
 • Z4
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW Z4. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW Z4 se zárukou kvality.
 • 125 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 125 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 125 I se zárukou kvality.
 • 228 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 228 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 228 I se zárukou kvality.
 • 328 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 328 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 328 I se zárukou kvality.
 • 428 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 428 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 428 I se zárukou kvality.
 • 520 I
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 520 I. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 520 I se zárukou kvality.
 • 120
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 120. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 120 se zárukou kvality.
 • 325
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 325. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 325 se zárukou kvality.
 • 116
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 116. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 116 se zárukou kvality.
 • 320
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 320. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 320 se zárukou kvality.
 • 114
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 114. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 114 se zárukou kvality.
 • 316
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 316. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 316 se zárukou kvality.
 • 525
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 525. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 525 se zárukou kvality.
 • 520
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 520. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 520 se zárukou kvality.
 • 725
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 725. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 725 se zárukou kvality.
 • 330 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 330 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 330 D se zárukou kvality.
 • 430 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 430 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 430 D se zárukou kvality.
 • 530 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 530 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 530 D se zárukou kvality.
 • 730 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 730 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 730 D se zárukou kvality.
 • 125
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 125. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 125 se zárukou kvality.
 • 225
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 225. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 225 se zárukou kvality.
 • 425
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 425. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 425 se zárukou kvality.
 • 740 D
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 740 D. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 740 D se zárukou kvality.
 • 328
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 328. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 328 se zárukou kvality.
 • 528
  Nabízíme turbodmychadla pro vozy BMW 528. Provedeme repase turbodmychadla se zárukou kvality za použití originálních turbo dílů. Turbodmychadlo doručíme připravené k montáži na motor, nastavené na povýrobní hodnoty. Repas turba pro BMW 528 se zárukou kvality.
 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X5 s motory 3.0 d / 160kW N57306D2, E53, d, Euro 4 (D4). Číslo dílu turbodmychadla 742730-5019S s OE číslem 11657790306.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X5 s motory 3.0 d / 160kW M57N306D2, M57N306D4, E53, d. Číslo dílu turbodmychadla 753392-5019S s OE číslem 11657791044.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 330 s motory 3.0 d / 135kW M57D30, M57D30(306D1), E46, d, xd, DOHC, SOHC. Číslo dílu turbodmychadla 704361-5010S s OE číslem 11657786071.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X5 s motory 3.0 d / 135kW M57D30, M57D30(306D1), E53, d. Číslo dílu turbodmychadla 704361-5010S s OE číslem 11657786071.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 125 s motory 2.0 d / 155 - 160kW N47S1, 125d, F20, F21. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 225 s motory 2.0 d / 160kW N47S1, 225d, F22. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 325 s motory 2.0 d / 155 - 160kW N47S1, 325 d, F30, F31, F32, F34, Gran Turismo. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 425 s motory 2.0 d / 160kW N47S1, 425d, F33, F83, Cabriolet. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 525 s motory 2.0 d / 155 - 160kW N47S1, 525d, F10, F11, xDrive, Touring. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X1 s motory 2.0 d / 160kW N47S1, E84, xDrive23. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X5 s motory 2.0 d / 160kW N47S1, F15, F85, sDrive 25 d, F15, F85 xDrive 25 d. Číslo dílu turbodmychadla 5435-988-0060 s OE číslem 11657823258.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 535 d s motory 3.0 d / 221kW N57D30TOP, F07, GT. Číslo dílu turbodmychadla 5440-988-0009 s OE číslem 11657808165.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 740 d s motory 3.0 d / 225kW N57D30TOP, F01. Číslo dílu turbodmychadla 5440-988-0009 s OE číslem 11657808165.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X5 s motory 3.0 d / 225kW N57D30TOP, 40 dx, E70. Číslo dílu turbodmychadla 5440-988-0009 s OE číslem 11657808165.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X6 s motory 3.0 d / 221kW N57D30TOP, 40 dx, E71. Číslo dílu turbodmychadla 5440-988-0009 s OE číslem 11657808165.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 525 s motory 3.0 d / 145kW M57306D3, E60, E61, d, xd, xDrive, 24V, 6 cyl, Touring. Číslo dílu turbodmychadla 758351-5024S s OE číslem 11657794259.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 530 s motory 3.0 d / 170 - 173kW M57306D3, M57N2306D3, E60, E61, d, xd, xDrive, Touring. Číslo dílu turbodmychadla 758351-5024S s OE číslem 11657794259.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 730 s motory 3.0 d / 170kW M57306D3, M57N2306D3, E65, E66, E67, d. Číslo dílu turbodmychadla 758351-5024S s OE číslem 11657794259.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X6 s motory 3.0 d / 173kW M57N2306D3, E71, d. Číslo dílu turbodmychadla 758351-5024S s OE číslem 11657794259.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X5 s motory 3.0 d / 173kW M57306D3, M57D30306D3, E70, d, xDrive, 30d. Číslo dílu turbodmychadla 765985-5010S s OE číslem 11657796313.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X6 s motory 3.0 d / 173kW M57N2306D3, E71, E72, 30d. Číslo dílu turbodmychadla 765985-5010S s OE číslem 11657796313.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 135 i s motory 3.0 p / 250kW N54B30A, E82, E88, BiTurbo, Turbo. Číslo dílu turbodmychadla 49131-07210 s OE číslem 11657583863.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW M1 s motory 3.0 p / 250kW N54B30A, E82, E88, BiTurbo, Turbo. Číslo dílu turbodmychadla 49131-07210 s OE číslem 11657583863.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 335 i s motory 3.0 p / 220 - 225kW N54B30A, E90, E91, E93, xi, xDrive, BiTurbo, Turbo, 335i. Číslo dílu turbodmychadla 49131-07210 s OE číslem 11657583863.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW Z4 s motory 3.0 p / 225 - 250kW N54B30A, E89, sDrive, 35i, 35is, BiTurbo, Turbo. Číslo dílu turbodmychadla 49131-07210 s OE číslem 11657583863.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 125 s motory 2.5 p / 160kW N20B20, 125i, F20. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 320 s motory 2.5 p / 135kW N20B20, F30. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 328 s motory 2.5 p / 180kW N20B20, F30. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 520 s motory 2.5 p / 135kW N20B20, F10, F11. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 528 s motory 2.5 p / 180kW N20B20, F10, F11. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X1 s motory 2.5 p / 135 - 180kW N20B20, 20i, 28i, E84. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW X3 s motory 2.5 p / 180kW N20B20, 20i, F25. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW Z4 s motory 2.5 p / 135 - 180kW N20B20, 20i, 28i, E89. Číslo dílu turbodmychadla 49477-02058 s OE číslem 11657635803.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

 • Repasované turbodmychadlo pro vozidla BMW 525 s motory 2.5 d / 120kW M57D25, M57N256D4, M57D25TU, M57D25(256D1), E39, d. Číslo dílu turbodmychadla 710415-5007S s OE číslem 11657780199.Díl je možné zakoupit ihned s kaucí 3.000 Kč. Pokud nám dodáte váš starý díl, kauce vám bude vrácena.

Zobrazeno 217 – 250 z 250 položek